16 грудня 2017 року з робочим візитом до школи завітав депутат Верховної Ради України Сергій Рудик. Метою візиту було здійснення контролю за використанням коштів, що були надані для початку ремонтних робіт на першому поверсі навчального закладу. 500 тисяч гривень з державного бюджету було виділено саме за сприяння Сергія Ярославовича.

Кошти дали можливість розпочати ремонтні роботи у трьох кабінетах та спортивній залі. До кінця року об’єм робіт, що передбачений, буде завершено. За попередніми підрахунками на продовження ремонтних робіт необхідно буде залучити близько 800 тисяч гривень. Начальник відділу освіти ЧРДА Людмила Григорчук, депутат обласної ради Анатолій Коверський та Сергій Ярославович спільно узгоджували питання співфінансування та поетапність виконання наступних ремонтних робіт в навчальному закладі, підготовку всіх необхідних для цього документів.

Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колективи висловлюють подяку Сергію Рудику за підтримку та розуміння у вирішенні проблеми, забезпечення належного функціонування школи. Сподіваємося, що така співпраця представників влади сприятиме ефективному здійсненню освітнього процесу.

Депутатська допомога школі

Духмяні Великодні паски для дітей

На Великдень все радіє іна небі, і на землі. Воскресіння Христове святкуємо в Світлу неділю Пасхи. Це одне з найдавніших і найсвітліших християнських свят. Воно урочисто святкуєтьсяз часів апостольських.

/Files/images/rudik/IMG_20190424_114535.jpg

Напередодні Великодніх свят, депутат Верховної Ради України Сергій Рудик, передав паски для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей та дітей учасників АТО.

/Files/images/rudik/IMG_20190424_114743.jpg

Привітання з Великоднем, дітей з категорійних сімей стало доброю традицію для народного депутата.

Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.