Переможці ІIІ (обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад збазових дисциплін ) 2019-2020н.р.

Бобух Маргарита,учениця 7-А класу, переможець (ІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вч. Хоменко О.В.) ;

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-22_16-02-06.jpg

Бузівська Вікторія,учениця 8-А класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (вч. Завалко Т.А.) ;

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-23_06-56-29.jpg

Ковтун Денис,учень 9-А класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (вч. Луцик О.П.) ;

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-23_05-32-48.jpg

Носаченко Артем,учень 9-А класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (вч. Скринська Л.М.) ;

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-24_08-38-28.jpg

Ганжа Поліна,учениця 10 класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (вч. Луцик О.П.) ; переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (вч. Луцик О.П.);

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-22_12-41-23.jpg

Коваленко Валерія,учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (вч. Гончаренко Н.А.) ;

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-22_12-15-05.jpg

Шкондін Станіслав,учень 11 класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (вч. Ступка Н.О.);

/Files/images/01012020/distantsyiyne/peremojts/изображение_viber_2020-05-23_07-39-07.jpg

Переможці ІІ (районного етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсів) 2019-2020н.р.

Бендовська Анна, учениця 6-Б класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з математики;

Бобух Маргарита, учениця 7-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з української мови та літератури; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з математики; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з фізики; переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка;

Гаркуль Ілона, учениця 7-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Бузівська Вікторія, учениця 8-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з історії;

Демнененко Катерина, учениця 8-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з фізики;

Мазуренко Катерина, учениця 8-А класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з німецької мови;

Муренко Софія, учениця 8-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з англійської мови;

Ванжа Максим, учень 9-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з української мови та літератури;

Грабина Єгор, учень 9-А класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з географії;переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з інформатики;

Ковтун Денис, учень 9-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з інформаційних технологій;

Носаченко Артем, учень 9-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з англійської мови; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з інформатики;

Ткач Мирослав, учень 9-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з фізики;

Бережний Євгеній, учень 10 класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з фізики;

Ганжа Поліна, учениця 10 класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з української мови та літератури; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з математики; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з інформатики; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з інформаційних технологій; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка;

Зима Дмитро,учень 10 класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з екології;

Коваленко Валерія, учениця 11 класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з української мови та літератури; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з української мови та літератури; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Шкондін Станіслав, учень 11 класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з фізики; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. з астрономії; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2019/2020 н.р. Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка;

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/19 н.р.

Грабина Єгор, учень 8-А класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (вч. Середенко Л.І.) ;

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190515_132545.jpg

Гуназа Анжеліка, учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології ( вч. Магілін А.В.) ; переможець (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секція екологія(вч. Магілін А.В.)

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190514_093002.jpg

Ганжа Поліна, учениця 9-Б класу, переможець (ІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (вч. Луцик О.П.) ; переможець (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секція комп’ютерних наук (вч. Луцик О.П.)

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190516_092057.jpg

Носаченко Артем, учень 8-А класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (вч. Луцик О.П.) ;

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190516_092115.jpg

Культенко Олег, учень 11 класу, переможець (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання ( вч. Ямборський В.М.) ;

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190521_082537.jpg

Іршак Анна-Марія, учениця 11 класу, преможець (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу філософських есе;

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190515_101006.jpg

Коваленко Валерія, учениця 10 класу, переможець (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секція кліматологія та метеорологія(вч. Середенко Л.І.);

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190516_101648.jpg

Філіпова Ірина, учениця 9-Б класу, переможець (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секція російська мова (вч. Свенціцька О.В.);

/Files/images/01012020/peremojts/IMG_20190515_102645.jpg

Представники Черкаського району на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/19 н.р.

· З української мови та літератури: Коваленко Валерія, учениця 10 класу, Веретільник Софія, учениця 11 класу;

· З математики: Нетахата Дмитро, учень 7-А класу, Ганжа Поліна , учениця 9-Б класу;

· З англійської мови: Коваленко Валерія, учениця 10 класу;

· З німецької мови: Шкондін Станіслав, учень 10 класу;

· З історії: Ванжа Максим, учень 8-А класу;

· З географії: Грабина Єгор, учень 8-А класу;

· З біології: Ванжа Максим, учень 8-А класу;

· З екології: Гуназа Анжеліка, учениця 11 класу;

· З географії: Грабина Єгор, учень 8-А класу;

· З хімії: Шкондін Станіслав, учень 10 класу;

· З інформатики: Ганжа Поліна, учениця 9-Б класу;

· З фізики: Шкондін Станіслав, учень 10 класу;

· З інформаційних технологій: Грабина Єгор, учень 8-А класу; Носаченко Артем, учень 8-А класу; Ганжа Поліна, учениця 9-Б класу;

· З трудового навчання: Культенко Олег, учень 11 класу;

· Конкурс Т.Шевченка: Веретільник Софія, учениця 11 класу;

· Філіпова Ганна, учениця 7-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з української мови та літератури;

· Філіпова Ірина, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з української мови та літератури; (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з російської мови та літератури; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

· Ковтун Денис, учень 8-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з інформаційних технологій;

· Бродацька Єлизавета, учениця 5-А класу,переможець (ІІІ місце) ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; переможець (ІІ місце) ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка,

· Коваленко Валерія, учениця 10 класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з української мови та літератури; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з англійської мови; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

· Веретільник Софія , учениця 11 класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з української мови та літератури; переможець (І місце) ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за активну участь у проекті OPEN for TEENS та краще запитання Топ-менеджеру UKRSIBBANK; учасниця профорієнтаційного конкурсу відеороликів «Світ дитячих професій: дитячими очима».

· Завізіон Ілона, учениця 6-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка;

· Демнененко Катерина, учениця 7-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з хімії;

· Ванжа Максим, учень 8-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ районного етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з української мови та літератури, переможець (ІІ місце) ІІ районного етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з біології;

· Шкондін Станіслав, учень 10 класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з німецької мови; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з біології, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з хімії, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з фізики;

· Культенко Олег, учень 11 класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з трудового навчання, технологій; І місце в районних змаганнях із шашок в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.; ІІ місце у фінальних змаганнях з шашок серед юнаків та дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти

· Безродний Дмитро, учень 11 класу, переможець (ІІ місце) в районних змаганнях із шахів в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.; переможець (І місце) в районних змаганнях із легкої атлетики (біг 400) в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.

· Погребняк Макар, учень 11 класу, переможець (ІІІ місце) в районних змаганнях із легкої атлетики (біг 100) в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.;

· Ведула Євгеній , учень 10 класу, переможець (І місце) в районних змаганнях із легкої атлетики (біг 800) в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.

· Ганжа Поліна, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з математики; переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з інформаційних технологій;

· Грабина Єгор, учень 8-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з німецької мови; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з географії, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з інформатики(програмування);

· Гуназа Анжеліка, учениця 11 класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з екології, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з хімії; вихованка гуртка «Юні лісівники» Черкаської районної станції юних натуралістів Черкаської районної ради, за ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнської вистави-конкурсу «Новорічна композиція»; Призер обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна» в номінації «Пам’ятка архітектури»; Призер обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна» в номінації «Пейзаж»; Призер обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна» в номінації «Натюрморт»; Призер обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна-Україна» в номінації «Живий світ»;

· Іршак Анна-Марія, учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з математики;

· Носаченко Артем, учень 8-А класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з англійської мови; переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з інформатики(програмування);

· Нетахата Дмитро, учень 7-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з математики;

· Ткач Мирослав, учень 8-А класу, переможець (І місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з трудового навчання, технологій;

· Культенко Валерія, учениця 8-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу олімпіад і конкурсів у 2018/19 н.р. з трудового навчання, технологій;

· Бобух Маргарита, учениця 6 класу, переможець (ІІ місце) у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Команда «Черкаського району» за ІІ місце у фінальних змаганнях з шашок серед юнаків та дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти

Команда Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за ІІІ місце в районних змаганнях із шахів в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.

Команда юнаків Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за ІІ місце в районних змаганнях із легкої атлетики (естафета) в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.

Команда юнаків Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за ІІ місце в районних спортивних змаганнях із футболу в залік Спартакіади школярів 2018-2019 н.р.

Команда юнаків «Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2» за активну участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Соціально-психологічний театр «Прометей» Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за ІІ місце у районному фестивалі-конкурсі соціально-психолоічних театрів «Життя прожити – не поле перейти»

Команда «Червонослобідські рятівники» Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за ІІ місце у районному етапі «Фестивалю дружин юних пожежних»

Рій «Неогайдамаки» (ІІІ місце) в конкурсі «Рятівник», (ІІІ місце) в конкурсі «Відун» І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-пітріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту робіт МАН у 2017/18 н р.

Гуназа Анжеліка, учениця 10 класу, переможець (І місце) ІІІ етапу, (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології (вч. Магілін А.В.), (ІІІ місце) ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з біології.

/Files/images/2017/peremojts/20180212_142110.jpg

Веретільник Софія, учениця 10 класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу, (І місце) ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, (ІІІ місце) ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, переможець регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу есе "Моя майбутня професія", переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Вакуліна Л.М.).

Демнененко Ірина, учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Вакуліна Л.М.).

/Files/images/01012020/peremojts/20180220_101739.jpg

Ганжа Поліна, учениця 8-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (вч.Луцик О.П.).

/Files/images/01012020/peremojts/20180209_101553.jpg

Бузько Альона, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (вч. Середенко Л.І.)

/Files/images/01012020/peremojts/20180215_141630.jpg

Коваленко Валерія, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вч. Гончаренко Н.А.)

/Files/images/01012020/peremojts/IMG-d44994c644b5962c4bc2dfe55b48073c-V.jpg

Коваленко Валерія, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вч. Скринська Л.М.).

/Files/images/01012020/peremojts/20180213_120234.jpg

Представники Черкаського району на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/18 н р.

· З географії: Бузько Альона Сергіївна, учениця 9-Б класу, Ярошенко Богдам Миколайович, чень 11 класу;

· З англійської мови: Коваленко Валерія Олександрівна, учениця 9-Б класу;

· З екології: Гуназа Анжеліка Валеріївна, учениця 10 класу;

· З історії: Ярошенко Богдан Миколайович, учень 11 класу;

· З біології: Атамась Ірина Василівна, учениця 8-Б класу;

· З української мови і літератури: Коваленко Валерія Олександрівна, учениця 9-Б класу, Веретільник Софія Вікторівна, учениця 10 класу, Демнененко Ірина Олегівна, учениця 11 класу;

· З інформатики: Ганжа Поліна Сергіївна, учениця 8-Б класу;

· З фізики: Шкондін Станіслав Віталійович, учень 9-А класу.

Кiлькiсть переглядiв: 1061

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.