Додаток 4
до розпорядження Червонослобідської
сільської ради від 24.10.2023 № 240
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році
Дата проведення | Навчальний предмет, час проведення | Голова журі |
4 листопада | Англійська мова (08.00-16.00) | Гаврюшова Л.М., вчитель іноземної мови Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
10 листопада | Фізика (08.00-12.00) | Тарапата С.Ю., вчитель фізики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
11 листопада | Німецька мова (08.00-16.00) | Самохотова Л.І., вчитель іноземної мови Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
17 листопада | Біологія (08.00-12.00) | Носаєва І.П, вчитель біології Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
18 листопада | Історія (08.00-12.00) | Завалко Т.А., вчитель історії Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
24 листопада | Хімія (08.00-12.00) | Ткач Л.І., вчитель хімії Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
25 листопадва | Екологія (08.00-12.00) | Носаєва І.П, вчитель екології Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
1 грудня | Математика (08.00-12.00) | Копил В.В., вчитель математики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
2 грудня | Правознавство (08.00-12.00) | Кісарова Л.В., учитель правознавства Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
Астрономія (12.00-16.00) | Ступка Н.О., вчитель фізики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради | |
3 грудня | Інформатика (08.00-12.00) | Луцик О.П., вчитель інформатики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
8 грудня | Українська мова та література (08.00-12.00) | Вакуліна Л.М., вчитель української мови та літератури Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 2 Червонослобідської сільської ради |
15 грудня | Географія (08.00 –12.00) | Тарасенко З.В., вчитель географії Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради |
Синхронно за єдиними завданнями МОНУ | Інформаційні технології (08.00-12.00) | Компанієць В.О., учитель інформатики Червонослобідського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів №2 Червонослобідської сільської ради |
23 грудня | Трудове навчання (технології) (08.00-13.00) | Чубенко К.О., вчитель трудового навчання Хутірського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Червонослобідської сільської ради |
Додаток 2 до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації № 104 від 04.10.2022 |
Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році
Дата проведення | Навчальний предмет, час проведення | Відповідальний за підготовку завдань |
4 листопада | Економіка (08.00-12.00) | Харченко Анатолій Миколайович |
5 листопада | Географія (08.00 –12.00) | Крижанівський Володимир Валерійович |
11 листопада | Біологія (08.00-12.00) | Даниленко Любов Іванівна |
12 листопада | Англійська, французька, німецька, іспанська мови (08.00-16.00) | Пахомова Тетяна Геннадіївна Савицька Галина Іванівна |
18 листопада | Історія (08.00-12.00) | Боровець Любов Михайлівна |
19 листопада | Хімія (08.00-12.00) | Северинова Алла Миколаївна |
25 листопада | Екологія (08.00-12.00) | Даниленко Любов Іванівна |
26 листопада | Математика (08.00-12.00) | Козлова Ольга Миколаївна |
2 грудня | Фізика (08.00-12.00) | Северинова Алла Миколаївна |
3 грудня | Правознавство (08.00-12.00) | Боровець Любов Михайлівна |
Астрономія (12.00-16.00) | Северинова Алла Миколаївна | |
4 грудня | Інформатика (08.00-12.00) | Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович |
9 грудня | Трудове навчання (технології) (08.00-13.00) | Кондратюк Сергій Юрійович |
10 грудня | Інформаційні технології (08.00-12.00) | Шемшур Вадим Михайлович Безпоясний Богдан Степанович |
16 грудня | Українська мова та література (08.00-12.00) | Січкар Світлана Іванівна Архипова Валентина Петрівна |
Графік проведення інтернет-олімпіад 2022-23 НР
№ п/п | Навчальний предмет | Дата проведення | Відповідальний за проведення | Спосіб проведення |
1. | Біологія (8-9 класи). Біологія і екологія (10-11 класи) | 19 жовтня | Магілін А.В. | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
2. | Історія (8-11 класи) | 24 жовтня | Бузівська Ю. М., Завалко Т.А. | |
3. | Українська мова та література (8-11 класи) | 25 жовтня | Вакуліна Л.М., Гончаренко Н.А., Кучеренко І.П. | |
4. | Правознавство (9-11 класи) | 27 жовтня | Кісарова Л.В. | |
5. | Інформатика (9-11 класи) | 21 жовтня | Луцик О.П., Атамась Р.І. | На сайті «Ліга юного інформатика |
6. | Інформаційні технології (8-11 класи) | 26 жовтня | Луцик О.П., Атамась Р.І. | На сайті «Ліга юного інформатика» |
7. | Географія (8-11 класи) | 12 жовтня | Середенко Л.І. | За допомогою Google-сервісів |
8. | Астрономія (9-11 класи) | 17 жовтня | Ступка Н.О. | |
9. | Математика (7-11 класи) | 18 жовтня | Копил В.В., Ступка Н.О., Луцик О.П. | |
10. | Фізика (7-11 класи) | 28 жовтня | Ступка Н.О. | |
11. | Хімія (7-11 класи) | 31 жовтня | Гейко Л.І., Ткач Л.І. |
Графік проведення інтернет-олімпіад 2019-2020 навчального року
№ п/п | Навчальний предмет | Дата проведення | Спосіб проведення |
1 | Інформаційні технології | 2 жовтня | На форумі лабораторії-центру інформаційних технологій |
2 | Біологія з екологією | 9 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
3 | Російська мова | 10 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
4 | Історія | 15 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
5 | Українська мова та література | 16 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
6 | Інформатика | 17 жовтня | На форумі лабораторії-центру інформаційних технологій |
7 | Правознавство | 18 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
8 | Астрономія | 21 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
9 | Математика | 22 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
10 | Географія | 23 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
11 | Фізика | 24 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
12 | Хімія | 25 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |
13 | Економіка | 31 жовтня | За допомогою ППЗ «ЗНАЙКА» |