/Files/images/01012020/distantsyiyne/psiholstornka/изображение_viber_2020-06-01_14-28-55.jpg

/Files/images/01012020/distantsyiyne/psiholstornka/изображение_viber_2020-06-01_14-28-57.jpg

/Files/images/01012020/distantsyiyne/psiholstornka/изображение_viber_2020-06-01_14-30-31.jpg

/Files/images/01012020/distantsyiyne/psiholstornka/изображение_viber_2020-06-01_14-34-54.jpg

/Files/images/01012020/distantsyiyne/psiholstornka/изображение_viber_2020-06-01_14-40-49.jpg

Анкета "Дистанційне навчання"

Правила літнього відпочинку

Правила безпечної поведінки під час відпочинку на водоймах

Великі права маленької дитини

Пізнавальні, просвітницькі, розвивальні відео для дітей 1-4 класів

Психологія цікава: 10 фактів про людську психіку

Методика діагностики професійної спрямованості особистості

Протидія насильству в сім'ї

Дім (НЕ)безпеки (протидія насильству в сім'ї)

Комплекс вправ для вчителів проти стресу

ВИКЛИК #STOPCOVID19

Техніка самодопомоги при стресах, тривожності "Метелик"

Саногенне мислення

Аффірмація та позитивне мисленн

"Книга - джерело знань, а бібліотека - шлях до нього"

Спорт онлайн

Культурні заходи онлайн

Найкращі місця України для відвідування після карантин

Фітнес для мозку

Челенджі

Перелік деяких нормативно-правових документів, які регламентують права та обов’язки внутрішньо переміщених осіб

/Files/images/01012020/Children-724x1024.png

Дистанційне навчання під час карантину: що робити батькам (поради, як організувати самостійну роботу дітей вдома)

Шановні батьки, карантин – це не канікули. Це означає, що вам необхідно допомогти дітям вдома організувати самостійну роботу щодо вивчення програмового матеріалу. Вчителі нашого закладу організовують інтернет-навчання, щоб учні могли здобути нові знання.

1. Ознайомтеся з графіком навчального процесу та електронним ресурсом, на якому буде розміщено навчальний матеріал для класу, в якому навчається ваша дитина.

2. Виключіть відволікаючі фактори.

3. Максимально розвантажте учня під час домашніх уроків від інших видів діяльності.

4. Намагайтеся, щоб діти працювали відповідно до графіка, виконували всі завдання вчасно, не допускайте відставання. Якщо треба виконати завдання і надіслати відповідь вчителю, проконтролюйте дитину.

5. Якщо дитині щось незрозуміло, допоможіть їй.

6. Якщо у вас чи вашої дитини виникаютьз апитання, зателефонуйте класному керівникові. Ми обов’язково допоможемо вам!

7. Цікавтеся її успіхами від онлайн-навчання, попросіть ділитися труднощами, підтримайте свого школяра.

8. Ваші заохочення та уважність показують дитині, що ви пишаєтесь її роботою і її зусилля незалишаються непоміченими.

9. Створіть дитині такі умови, в яких вона буде відчувати свою відповідальність за навчання.

10. Пам’ятайте!Під час навчання ваша дитина не повинна втомлюватися. Тому обов’язково складіть з нею розпорядок дня, передбачивши перерви для відпочинку, прийому їжі, ігор. Обов’язково слідкуйте за станом здоров’я, не допускайте перевтомлення, не примушуйте виконувати завдання, якщо дитина відчуває навіть легку слабкість, нездужання.

Робота з учнями-переселенцями

Збереження психічного здоров’я

під час карантину

/Files/images/01012020/karantin/unnamed.jpg

Карантин і соціальна дистанція – загальноприйняті кроки в усьому світі, направлені на подолання спалаху коронавірусу. Медичні експерти переконують у необхідності ізоляції, але вона має і свої негативні сторони, які безпосередньо впливають на психічне здоров’я.

Нещодавні дослідження науковців, опубліковані в британському медичному журналі «The Lancet», вказують на те, що карантин негативно впливає на психічне здоров’я більшості людей. Прояви можуть бути різні: тривога, порушення сну, порушення апетиту, режиму харчування, апатія, немотивована агресія та гнів, можлива депресія та ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), загострення хронічних хвороб.

Стресовими факторами в даному випадку виступають порушення сталих комунікативних зв’язків, порушення звичного режиму життя, страх бути зараженим, фрустрація, нудьга, недостатнє володіння інформацією (або її відсутність), фінансові втрати тощо.

Визнаючи наявність даної проблеми, Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила вказівки щодо того, як вберегти своє психічне здоров’я під час карантину.

1. Дозвольте собі відпочити! Виспіться, поваляйтеся до схочу під ковдрою, а вже потім плануйте свою подальшу карантинну ізоляцію

.2. Пам’ятайте про фізичний стан організму! Важливо знайти спосіб знімати емоційну напругу і забезпечити собі здоровий сон. В іншому випадку з'явиться схильність до переїдання або хаотичного харчування, що негативно відгукнеться на загальному самопочутті.

3. Якщо для вас дуже важливо продуктивно проводити свій час, розробіть свій особистий розпорядок дня, який би включав різні види діяльності. Це дозволить уникнути фрустрації потреб та відчуття марно втраченого часу.

4. Уникайте синдрому емоційного вигорання, для цього правильно розплануйте режим роботи і відпочинку. При активній розумовій діяльності необхідно щогодини надавати своєму організму 10 хвилин розвантаження.

5. Залишайтеся на зв’язку (особливо це стосується екстравертів, для яких спілкування – невід’ємна частина повноцінного життя). Максимально використовуйте сучасні технології та спілкуйтеся в онлайн режимі з друзями, рідними та колегами.

6. Не переповнюйте своє життя мас-медіа (засобами масової інформації). Обмежте себе у перегляді новин, які спричиняють виникнення масової паніки. Приділіть краще цей час саморозвитку!

7. Зосередьтесь на позитиві. Займайтесь діяльністю, яка приносить задоволення. Пам'ятайте, карантин тимчасовий, врешті решт життя повернеться в своє звичне русло!

Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. І будьте здорові!

Мистецтво жити в карантині

/Files/images/01012020/karantin/unnamed (1).jpg

Карантин змушує жити за власними правилами–незвичними, часом обтяжливими. Чи пройде карантинна ізоляція без зайвих проблем залежить від кожного члена сім’ї.

Неабияк впливає карантин на дітей, якщо залишити їх сам на сам з проблемою вимушеної ізоляції, доведеться потім прикласти немало зусиль аби відновити гармонію в сімейних стосунках.Тому перше правило карантину: «Живи за правилами!».

Родині потрібно зібратися всім разом і встановити правила. Визначитися, скільки часу батьки працюють, а діти навчаються, граються, малюють чи читають самостійно. Потім скільки часу всі проводять разом. Бажано, розділити квартиру на окремі зони, щоб члени сім’ї не заважали одне одному.

Пам’ятайте, що дітям в цей час не вистачає спілкування з однолітками, і замінити його потрібно живим емоційним спілкуванням, а не будь-якою діяльністю.

Дитина потребує фізичної активності, адже надлишок енергії в організмі, як правило, трансформується в агресію. Тому аби уникнути непорозумінь та конфліктів, домовтеся, які способи вивільнення енергії є прийнятними, а чого робити не слід.

Не варто вигадувати дитині чим зайнятися, дозвольте їй проявити ініціативу і знайти заняття за бажанням та покликом душі (навіть, якщо ця діяльність призведе до невеличкого хаосу в квартирі). Та пам’ятайте, що з дитиною потрібно попередньо домовитися про її обов’язки, зокрема підтримувати чистоту в кімнаті.кщо ж ініціативність дитини згасла, запропонуйте їй заповнити свій вільний час розмальовками, книгами, розвиваючими настільними та комп’ютерними іграми. Давайте їх дітям порційно. Це допоможе підтримувати постійний інтерес.

Карантин – це чудова нагода побути з сім’єю, зміцнити чи відновити втрачені зв’язки.

ІНТЕРНЕТ БЕЗПЕЧНИЙ?

/Files/images/01012020/karantin/image.png

1,8 млрд. людей у світі підключені до Мережі Інтернет. З кожним днем ця кількість зростає. Інформаційний світ захоплює не тільки дорослих, а й дітей. 96% дітей користуються Інтернетом.

Завдяки Інтернету ти шукаєш необхідну інформацію для занять, завантажуєш музику та фільми, переглядаєш пошту, спілкуєшся з іншими користувачами Інтернету.Комп’ютер став частиною твого життя.

АЛЕ БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ! В Інтернеті, звичайно ж, є своя небезпека.

ПАМ'ЯТАЙ!

1.Небажано розміщувати персональну інформацію в Інтернеті. Персональна інформація – це ваше повне ім'я, прізвище, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, домашня адреса, фото з вами, членами вашої родини, друзями.

/Files/images/01012020/karantin/8_dod_poglyad.png

2. Якщо ви публікуєте фото чи відео в Інтернеті, їх може подивитися кожен. Зважайте на це.

/Files/images/01012020/karantin/523323-person-apple-laptop-notebook59fd885ccaf6d.jpg

3.Не відповідайте на спам (небажану електронну пошту).

/Files/images/01012020/karantin/chto-znachit-spam.jpg

4.Не відкривайте файли, які надіслали невідомі вам люди. Ви не можете знати, що насправді міститься у цих файлах – там можуть бути віруси або фото, відео з «агресивним» змістом. Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

/Files/images/01012020/karantin/haker-1-810x458.jpg

5.Пам’ятайте, що віртуальні знайомі можуть бути не тими, за кого себе видають.

/Files/images/01012020/karantin/images.jpg

6.Якщо поруч з вами немає когось із дорослих, яким ви довіряєте і які можуть вас захистити, не зустрічайтесь в реальному житті з людьми, якими ви познайомились в Інтернеті. Якщо ваш віртуальний друг справді той, за кого себе видає, він спокійно зреагує на вашу турботу про власну безпеку.

/Files/images/01012020/karantin/16711977_1088501474611813_1667849766895378740_n.jpg

7.Ніколи не пізно розповісти дорослим, якщо тебе хтось образив.

/Files/images/01012020/karantin/siber-zorbalik-kavrami-360x270.jpg

8.Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.

/Files/images/01012020/karantin/001.jpg

9.Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

  • Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.
  • Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

/Files/images/01012020/karantin/1486476550_password.jpg

10.Дотримуйтесь етики спілкування.Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами. Відстоюйте свою точку зору, але не ображай своїх співрозмовників. Завжди поводьтеся у мережі так, як би ти хотів, щоб поводилися з тобою!

/Files/images/01012020/karantin/image152.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1120